Presto Kurz vaření ZPĚT
na seznam

Nejoblíbenější kurzy vaření v Praze, které Vás naučí profesionálně vařit. Kurz je určen, jak úplným začátečníkům, tak i těm, kteří mají zájem prohloubit, nebo zdokonalit již dříve nabyté znalosti. Přes náš server Lupeni.cz využijte exkluzivní cenu 1.990,- Kč, oproti původním 2.800,- Kč.

Od základních postupů a triků Vás zkušený kuchař Martin Kincl zasvětí i do triků profesionálů to vše po dobu 4 hodin. Vydejte se na kulinářskou exkurzi po kuchyních Evropy i Asie, to vše v Praze na Letné. Pečlivě vybrané a čerstvé suroviny jsou zahrnuty v ceně. Na všem, co uvaříte, si můžete ihned pochutnat nebo si všechny dobroty odnesete domů a tam se s nimi pochlubíte svým blízkým.

Italská kuchyně

Přihlaste se na tento kurz a naučte se jedné z nejvyhlášenějších evropských kuchyní, která je známá svou rozmanitostí, snadnou přípravou a prosluněnou atmosférou.

Francouzská kuchyně

Láká Vás dokonale vyvážená chuť a design? Přihlaste se a naučte pokrmy, které jsou oblíbené ve všech francouzských restauracích po celém světě.

Japonská kuchyně

Lákají Vás exotické japonské pokrmy? Bogan, kterého znáte z nejpopulárnějšího českého pořadu o vaření Vás zasvětí do tajů této, u nás doposud ne příliš známe kuchyně.

Thajská kuchyně

Thajská kuchyně je pestrá, chutná a hodně kořeněná. Jestliže máte rádi pikantní kombinace exotických chutí, je tento kurz určen právě Vám.

Česká kuchyně

Nevíte si rady, když před Vámi leží kus hovězího, nebo vepřového masa? Přihlaste se na tento kurz a vy sami se přesvědčíte, že uvařit výbornou českou omáčku z kvalitních surovin, může zvládnout každý.

Sea food

V tomto kurzu se naučíte pracovat nejen s rybami, ale i s dalšími plody moře, to vše podle hesla:
"losos, tuňák, mušle pstruh, naučí Vás Marťa dobrodruh"

Mexická kuchyně

Lákají Vás chutě prosluněného mexika spojené s romantickou atmosférou? Naučte se originální receptury jako např. Burrito, Fajitas, Quesadillas, salsa Guacamole apod.

Kurz maso

Nevíte si rady, jak upravit hovězí steak způsobem medium, aby byl křehký během pár minut? Láká vás dokonale připravit vepřovou panenku a nebo snad ohromit přátelé na domácím večírku kuřecím masem upraveným netradičním způsobem? Pak je tento kurz přesně pro vás..

Kontakt pro rezervaci Vámi zvoleného kurzu bude uveden na zakoupeném voucheru.

Více informacíAktuální cena 1990,-
Původní cena 2800,-
Ušetříte 810,- (29%)
Typ akce Kurzy
Místo konání akce Praha, Praha - Letná
Počet dostupných lístků > 10
KOUPIT
KOUPIT
Presto banner.jpg